روغن زالوی ممتاز با برند اختصاصی caleech

   محصولی ویژه از شرکت دانش بنیان رشد فناورانه کاسپین که دارای آنالیز کیفیت با تست های میکروبی  و شیمیایی از آزمایشگاه  استاندارد مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشد  که  از مهمترین ویژگی این محصول تولید در  کارخانه داروسازی  می باشد  

برای سلامت مشتریان و اطمینان خاطر از برند انحصاری caleech خرید کنید  

دفتر : گرگان . دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی – شرکت دانش بنیان رشد فناورانه کاسپین

تلفن فروش (خانم جعفری) : 01732262009- 09118707384  مسئول فنی : حلیمی 09117944229 

روغن زالو حاوی آنزیم های Hirudo Medicinalis (زالو های دارویی) است. داروهای مدرن از زالو های دارویی برای درمان لخته ی خون در پیوند پوست استفاده می کنند. یکی دیگر از خواص کمتر شناخته شده در مورد زالو ها، توانایی در تقویت و افزایش حجم آلت تناسی مردانه می باشد. فرمول اصلی این دارو در ابتدا توسط قبایل جاوه ای تهیه و تولید شده است. برای صدها سال، مردان قبایل مالا / جاوه که معمولا تا چهار همسر انتخاب می کردند، برای نگهداری آلت تناسلی و تقویت قوای جنسی از پماد مخصوصی استفاده می کردند.

روغن زالو و خواص بیشمار آن

این روش سنتی و دارو، شباهت قابل توجهی به روش مردان عرب بیابان گرد برای تقویت قوه ی جنسی آن ها دارد که روش آن ها در کتاب “The Perfumed Garden” نوشته ی شیخ عمر النفزاوی که ترجمه انگلیسی آن را سر بورتون انجام داده است نیز ذکر شده است. که در آن توضیح داده شده که چگونه با استفاده از این روغن، ماساژ یک آلت تناسلی می تواند بزرگ تر و قوی تر شود.

در این کتاب نوشته است که یک روش برای این کار استفاده از زالو های Hirudo Medicinalis (زالو های دارویی) البته فقط آن هایی که در آب زندگی می کنند. باید مقداری از آن ها را در یک بطری قرار داد و بطری را با روغن پر کرد. سپس بطری را در مقابل نور خورشید قرار می دهید طوری که یک مخلوط کامل ایجاد شود. با این مخلوط به دست آمده عضو را چند روز می توان ماساژ داد تا درمان صورت گیرد.

دستوالعمل واقعی برای روغن زالو کاملا متفاوت از آن چه که در بالا ذکر شده، چون تحقیقات نشان داده است که برای مثال یک روش برای تهیه این نوع روغن این گونه است که زالو و سایر گیاهان طبی مورد نیاز باید در نارگیل های سبز تازه پخته شوند و روی زغال چوب بجوشند. در نهایت این ترکیب یک روغن غلیظ و متراکم و تیره را فراهم می کند.

یک بطری 30 میلی لیتری روغن زالو می تواند حداقل برای یک ماه مورد استفاده قرار گیرد.

  با توجه به بومي سازي در كشور ، قيمت  روغن زالوی کاسپین که محصول شرکت دانش بنیان رشد فناورانه کاسپین می باشد  30%  مشابه هاي خارجي آن مي باشد.

طبق تحقیقاتی که در سال های اخیر در کل دنیا انجام شده است نتیجه ای قابل تامل بدست آمده است و آن این است که 20 درصد از مردم کل دنیا به اختلالات جنسی مبتلا هستند.اگر بخواهیم مشکلات جنسی را ریشه یابی کنیم به این نکته می رسیم که هورمون هایی که در بدن وجود دارند دچار عدم تعادل هستند که اثرات آن بیماری هایی چون ارضا شدن زودرس,کمبود یا نبود میل جنسی,…می باشد.

سلامتی و تندرستی با روغن زالو

روغن زالو

بر اساس گفته رئیس انجمن سلامت خانواده ایران مشکل انزال زودرس در مردان در کشور به ۳۰ درصد رسیده است وی همچنین خاطر نشان کرد که از بین زوج های ایران 30 درصد آن ها  مبتلا به یکی از اختلالات جنسی می باشند.

برای درمان این نوع بیماری ها درمان و روش های زیادی وجود دارد. در طب سنتی یکی از درمان هایی که ذکر شده، استفاده از روغن زالو می باشد. برای این نوع از روغن های تهیه شده از  زالو علاوه بر موارد فوق خواص های زیادی ذکر شده است که در ادامه تعدادی از آن را بیان می کنیم.

خواص بی نظیر این روغن :

  1. حجيم كننده  آلات تناسلی بسيار موثر در مردان
  2. نعوظ  را قوی ترمی کند
  3. میل جنس را افزایش و قابل کنترل می کند
  4. قابلیت بهبود جراحت و از بین بردن اثرات رگ به رگ شدن را دارد و در طی استفاده از روغن، قابلیت بازسازی و اصلاح بیش از 6000 مویرگ در عضو آسیب دیده را دارد
  5. افزایش گردش خون
  6. بازسازی و اصلاح عروق خونی
  7. ناباروری در مردان (ضعف در اسپرم ) را کاهش می دهد

روغن زالو

روغن زالو از دیرباز درطب سنتی ما جایگاه ویژه ای داشته است و در کتاب های مشهوری از افرادی به نام چون بو علی سینا (قانون در طب و بخش قرابادین),حکیم ارزانی(مفرح القلوب),تهرانی(درع الصحه)و نفیس کرمانی(شرح اسباب العلامات) می توان یافت.