روغن زالوی ممتاز با برند اختصاصی caleech

   محصولی ویژه از شرکت دانش بنیان رشد فناورانه کاسپین که دارای آنالیز کیفیت با تست های میکروبی  و شیمیایی از آزمایشگاه  استاندارد مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشد  که  از مهمترین ویژگی این محصول تولید در  کارخانه داروسازی  می باشد  

برای سلامت مشتریان و اطمینان خاطر از برند انحصاری caleech خرید کنید  

دفتر : گرگان . دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی – شرکت دانش بنیان رشد فناورانه کاسپین

تلفن فروش (خانم جعفری) : 01732262009- 09118707384  مسئول فنی : حلیمی 09117944229 

  با توجه به بومي سازي در كشور ، قيمت  روغن زالوی کاسپین که محصول شرکت دانش بنیان رشد فناورانه کاسپین می باشد  30%  مشابه هاي خارجي آن مي باشد.

طبق تحقیقاتی که در سال های اخیر در کل دنیا انجام شده است نتیجه ای قابل تامل بدست آمده است و آن این است که 20 درصد از مردم کل دنیا به اختلالات جنسی مبتلا هستند.اگر بخواهیم مشکلات جنسی را ریشه یابی کنیم به این نکته می رسیم که هورمون هایی که در بدن وجود دارند دچار عدم تعادل هستند که اثرات آن بیماری هایی چون ارضا شدن زودرس,کمبود یا نبود میل جنسی,…می باشد.

روغن زالو

بر اساس گفته رئیس انجمن سلامت خانواده ایران مشکل انزال زودرس در مردان در کشور به ۳۰ درصد رسیده است و ی همچنین خاطر نشان کرد که از بین زوج های ایران 30درصد آن ها  مبتلا به یکی از اختلالات جنسی می باشند.

برای درمان این نوع بیماری های درمان و روش های زیادی وجود دارد.در طب سنتی یکی از درمان هایی که ذکر شده است استفاده از روغن زالو می باشد.برای روغن زلو حواص های زیادی ذکر شده است که در ادامه تعدادی از آن را بیان می کنیم.

خواص روغن زالو :

  1. حجيم كننده  آلات تناسلی بسيار موثر در مردان
  2. نعوظ  را قوی ترمی کند
  3. میل جنس را افزایش و قابل کنترل می کند
  4. قابلیت بهبود جراحت و از بین بردن اثرات رگ به رگ شدن را دارد و در طی استفاده از روغن زالو  قابلیت بازسازی و اصلاح بیش از 6000 مویرگ در عضو آسیب دیده را دارد
  5. افزایش گردش خون
  6. بازسازی و اصلاح عروق خونی
  7. ناباروری در مردان (ضعف در اسپرم ) را کاهش می دهد

روغن زالو

روغن زالو از دیرباز درطب سنتی ما جایگاه ویژه ای داشته است و در کتاب های مشهوری از افرادی به نام چون بو علی سینا (قانون در طب و بخش قرابادین),حکیم ارزانی(مفرح القلوب),تهرانی(درع الصحه)و نفیس کرمانی(شرح اسباب العلامات) می توان یافت.

[fvplayer src=”http://asset1.shabakema.com/data/2017/09/19/video/59c0ed2782388__________________________________________________________________.mp4″]